Kenwood KFC-S1056 reproduktor do auta Kulatý 220 W 2 kusů
Kód: MCAKNWGLO0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KFC-S1056 reproduktor do auta Kulatý 220 W 2 kusů| Maximální výkon | 220 W |
| Impedance | 4 ohm |
| Jmenovitý vstupní výkon | 20 W |
| Citlivost | 88 dB |
| Průměr montážního otvoru | 9,4 cm |
| Šířka | 104 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hmotnost | 369 g |
| Montážní hloubka | 4,3 cm |
| Hloubka | 46,2 mm |
| Vstupní frekvence | 50 - 18000 Hz |
| Tvar | Kulatý |
| Počet kusů v balení | 2 kusů |
| Subwoofer součástí | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.89 kg |
| EAN vonalkód: | 019048223067 |
| Maximális teljesítmény: | 220 W |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 20 W |
| Érzékenység: | 88 dB |
| Szerelési furat átmérője: | 9,4 cm |
| Szélesség: | 104 mm |
| Magasság: | 104 mm |
| Súly: | 369 g |
| Szerelési mélység: | 4,3 cm |
| Mélység: | 46,2 mm |
| Bemeneti frekvencia: | |
| Arc: | Kerek |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Mélynyomó mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

