JOSERA Mini Senior Chicken & Rice - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Mini Senior Chicken & Rice - suché krmivo pro psy - 3kg| Specifické potřeby zvířete | Zachování vitality, Ne příliš aktivní |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Pro seniory, Podpora kloubů, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Stáří zvířete | Senior |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Typ balení | Taška |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez sóji | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 12% |
| Bílkoviny | 24% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Hrubý popel | 6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254787723 |
| Specifické potřeby zvířete: | Zachování vitality, Ne příliš aktivní |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Pro seniory, Podpora kloubů, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Typ balení: | Taška |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez sóji: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 12% |
| Bílkoviny: | 24% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Hrubý popel: | 6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

