JOSERA Mini Bárány - száraz kutyatáp - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Mini Bárány - száraz kutyatáp - 3kg| Gluténmentes | Igen |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, Izomtömeg védelme, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, Ételintolerancia csökkentése |
| Súly | 3 kg |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Emésztéstámogatás, Izomépítés, Monoprotein, Általános egészség, Gluténmentes, Allergia |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fő íz | Bárány |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Nyersrost | 2,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254787631 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Izomtömeg-védelem, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, Az ételintolerancia csökkentése |
| Súly: | 3 kg |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Emésztés támogatása, Izomépítés, Monoproteinek, Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Allergia |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fő íz: | Bárány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Nyersrost: | 2,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

