JOSERA JosiCat Kitten – suché krmivo pro kočku – 10kg + 1kg
Kód: DLKJOSKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA JosiCat Kitten – suché krmivo pro kočku – 10kg + 1kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 11 kg |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Celkové zdraví |
| Další funkce | Budování svalů, Bez lepku |
| Stáří zvířete | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Bílkoviny | 35% |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsah tuku | 22% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 11.202 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254795971 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 11 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Általános egészségi állapot |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes |
| Az állat kora: | Junior |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Fehérjék: | 35% |
| Durva hamu: | 7% |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Nyersrost: | 2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

