JOSERA JosiCat Beef - suché krmivo pro kočky - 10 kg
Kód: DLZJOSKAR0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA JosiCat Beef - suché krmivo pro kočky - 10 kg| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Řada | JOSERA JosiCat |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro kočky |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Typ zvířete | Kočka |
| Příchuť krmiva | Hovězí |
| Hmotnost | 10 kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 7,2% |
| Obsah tuku | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Bílkoviny | 27,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254753339 |
| Fő íz: | Marhahús |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | JOSERA JosiCat |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Állattípus: | Macska |
| Takarmány íze: | Marhahús |
| Súly: | 10 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 7,2% |
| Zsírtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 2,7% |
| Fehérjék: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

