JOSERA High Protein Sea Fish - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0069
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA High Protein Sea Fish - suché krmivo pro psy - 3kg| Hmotnost | 3 kg |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Zvýšená aktivita |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada | JOSERA Super Premium |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Aktivní, Ochrana svalové hmoty |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 34% |
| Hrubý popel | 8,3% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254788393 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Bez lepku, Zvýšená aktivita |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Aktivní, Ochrana svalové hmoty |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ balení: | Taška |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny: | 34% |
| Hrubý popel: | 8,3% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

