JOSERA Adult Optiness Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Adult Optiness Medium and large breeds - suché krmivo pro psy - 3kg| Řada | JOSERA Super Premium |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Hmotnost | 3 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Bílkoviny | 22% |
| Hrubý popel | 6,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254788249 |
| Řada: | JOSERA Super Premium |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Bílkoviny: | 22% |
| Hrubý popel: | 6,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

