JOSERA Adult Lazac és Burgonya - száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: DLPJOSKAS0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Adult Lazac és Burgonya - száraz kutyatáp - 3 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súly | 3 kg |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet, Érzékeny gyomor, Gabonaintolerancia, Ételintolerancia csökkentése |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Gluténmentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Emésztéstámogatás, Gluténmentes, Haj és bőr, Gabonamentes, Ételérzékenység |
| Szójamentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz | Lazac |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 5,6% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Fehérjék | 22% |
| Nyersrost | 2,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254787983 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 3 kg |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet, Érzékeny gyomor, Gabonaintolerancia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Gluténmentes, Haj és bőr, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Szójamentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Lazac |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 5,6% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Fehérjék: | 22% |
| Nyersrost: | 2,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

