JOHN DOG Good Form Puppy csirke marhahússal - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLZJDOKSP0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOHN DOG Good Form Puppy csirke marhahússal - száraz kutyatáp - 12 kg| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag zacskó, Táska |
| Állattípus | Kutya |
| Laktózmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Takarmány íze | Marhahús, Csirke |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Súly | 12 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot, növekedési időszak |
| Az állat kora | Junior |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 7% |
| Nyersrost | 2% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Fehérjék | 27% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5903246847109 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag zacskó, Táska |
| Állattípus: | KUTYA |
| Laktózmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Takarmány íze: | Marhahús, Csirke |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Súly: | 12 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Növekedési időszak |
| Az állat kora: | Junior |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 7% |
| Nyersrost: | 2% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Fehérjék: | 27% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

