INABA Dashi Delights Silky Broth Chicken and salmon mix Box - mokré krmivo pro kočky - 12x40g
Kód: DLKIBNKAM0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Dashi Delights Silky Broth Chicken and salmon mix Box - mokré krmivo pro kočky - 12x40g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Bez obilovin |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | INABA Dashi |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Celkové zdraví |
| Bez sóji | Ano |
| Hmotnost | 12 x 40 g |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny | 5,5% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Hrubý popel | 1% |
| Obsažená vlhkost | 93% |
| Obsah tuku | 0,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732286 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | INABA Dashi |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 12 x 40 g |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Fehérjék: | 5,5% |
| Nyersrost: | 0,1% |
| Durva hamu: | 1% |
| Nedvességtartalom: | 93% |
| Zsírtartalom: | 0,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

