INABA Churu Chicken and tuna mix Box - pamlsek pro kočky - 80x14g
Kód: DLKIBNKAM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Churu Chicken and tuna mix Box - pamlsek pro kočky - 80x14g| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pasta |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Tuba |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Alergický |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 80 x 14 g |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Další funkce | Bez obilovin, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ ošetření | Pasty, Masitý, Ryby |
| Řada | INABA Churu |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Varování | Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Skladujte na suchém a chladném místě., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost. |
| Bílkoviny | 8,5% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Obsah tuku | 0,5% |
| Obsažená vlhkost | 88% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732194 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Paszta |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Tuba |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot, Allergiás |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súly: | |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Allergia |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| A kezelés típusa: | Paszták, Húsos, Hal |
| Tanács: | INABA Churu |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. |
| Fehérjék: | 8,5% |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Zsírtartalom: | 0,5% |
| Nedvességtartalom: | 88% |
| Nyersrost: | 0,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

