I-BOX WIZARD 4 JÁTÉKTOK
Kód: OBUIBOOBU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
I-BOX WIZARD 4 JÁTÉKTOK| LED-jelzők | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Fekete |
| Be/ki gomb | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX |
| Formátum | Asztali |
| Modell | PC |
| Mélység | 410 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 460 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Ventilátorok száma | 6 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 7.89 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443052845 |
| LED-jelzők: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Formátum: | Asztali |
| Modell: | PC |
| Mélység: | 410 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Magasság: | 460 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Ventilátorok száma: | 6 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

