Huzaro Ranger 1.0 Pixel Mesh Gamer Szék Gyerekeknek
Kód: GAMHUZFOT0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Herní židle pro děti Huzaro Ranger 1.0 Pixel Mesh| Schválení regulačními orgány | SGS |
| Materiál sedadla | Textil |
| Typ opěrky rukou | Polstrovaná opěrka na ruce |
| Maximální výška uživatele | 150 cm |
| Účel | Dětský |
| Vyžaduje složení | Ano |
| Typ produktu | Počítačová herní židle |
| Typ opěrky zad | Polstrovaná zádová opěrka |
| Typ sedadla | Polstrované sedadlo |
| Barva základny | Černá/oranžová/zelená |
| Maximální hmotnost uživatele | 130 kg |
| Nastavitelná opěrka zad | Ne |
| Zbarvení | Vzorovaný |
| Materiál základny | Ocel |
| Počet koleček | 5 kolo/kola |
| Opěrka pro ruce | Ano |
| Materiál rámu | Ocel |
| Přizpůsobitelná opěrka pro ruce | Ne |
| Šířka opěrky | 7 cm |
| Výška opěrky zad | 53 cm |
| Šířka | 540 mm |
| Šířka opěrky zad | 45 cm |
| Výška (max.) | 94 cm |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Šířka sedadla | 43 cm |
| Výška sedadla (max) | 44 cm |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Prodyšná | Ano |
| Voděodolný | Ne |
| Bederní polštář | Ne |
| Nezanechává škrábance | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming armchairs |
|---|---|
| Súly: | 10.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796010657 |
| Hatósági jóváhagyások: | SGS |
| Ülés anyaga: | Textil |
| Kartámasz típusa: | Párnázott kartámasz |
| Maximális felhasználó magassága: | 150 cm |
| Cél: | Gyerekes |
| Kompozíciót igényel: | Igen |
| Terméktípus: | Számítógépes játékszék |
| Háttámla típusa: | Párnázott háttámla |
| Ülés típusa: | Párnázott ülés |
| Alapszín: | Fekete/narancssárga/zöld |
| Maximális felhasználó súlya: | 130 kg |
| Állítható háttámla: | Nem |
| Színezés: | Mintás |
| Alapanyag: | Acél |
| Kerekek száma: | 5 kör/kör |
| Kartámasz: | Igen |
| Keret anyaga: | Acél |
| Állítható kartámasz: | Nem |
| Háttámla szélessége: | 45 cm |
| Háttámla magassága: | 53 cm |
| Szélesség: | 540 mm |
| Magasság (max.): | 94 cm |
| Ülésmélység: | 43 cm |
| Ülés szélessége: | 43 cm |
| Ülésmagasság (max.): | 44 cm |
| Fejtámla: | Nem |
| Lélegző: | Igen |
| Vízálló: | Nem |
| Ágyéki párna: | Nem |
| Nem hagy karcolásokat: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

