Huzaro Hero 1.9 Gamer asztal, fekete
Kód: GAMHUZSTO0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Hero 1.9 Gamer asztal, fekete| Szín | Fekete |
| Előlap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fekete |
| Keret színe | Fekete |
| Szélesség | 1200 mm |
| Asztallap anyagvastagsága | 1,5 cm |
| Mélység | 600 mm |
| Beépített fejhallgató-horog | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tables and desks |
|---|---|
| Súly: | 14.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5900415030133 |
| Szín: | Fekete |
| Előlap anyaga: | MDF |
| Asztallap színe: | Fekete |
| Keret színe: | Fekete |
| Szélesség: | 1200 mm |
| Asztallap anyagvastagsága: | 1,5 cm |
| Mélység: | 600 mm |
| Beépített fejhallgató-horog: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

