Huzaro Hero 1.7 RGB Fekete - gamer asztal
Kód: GAMHUZSTO0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Hero 1.7 RGB Fekete - gamer asztal| Szín | Fekete |
| Asztallap alakja | Téglalap alakú |
| Modell | Közvetlen |
| Helyes használat | Játékok, Otthoni iroda |
| Asztallap színe | Fekete |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Keret színe | Fekete |
| Asztallap méretei (sz x mé) | 1200 x 600 mm |
| Magasság | 750 mm |
| Asztallap anyagvastagsága | 15 mm |
| Kábeltömítések | Igen |
| Távirányító típusa | Igen |
| Állítható magasság | Nem |
| Beépített fejhallgató-horog | Igen |
| Pohártartó | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tables and desks |
|---|---|
| Súly: | 13.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796015713 |
| Szín: | Fekete |
| Asztallap alakja: | Téglalap alakú |
| Modell: | Közvetlen |
| Helyes használat: | Játékok, Otthoni iroda |
| Asztallap színe: | Fekete |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Keret színe: | Fekete |
| Asztallap méretei (sz x mé): | 1200 x 600 mm |
| Magasság: | 750 mm |
| Asztallap anyagvastagsága: | 15 mm |
| Kábeltömítések: | Igen |
| Távirányító típusa: | Igen |
| Állítható magasság: | Nem |
| Beépített fejhallgató-horog: | Igen |
| Pohártartó: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

