Huzaro Hero 1.4 White - gamer asztal, fehér
Kód: GAMHUZSTO0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Hero 1.4 White - herní stůl, bílý| Nastavení výšky | Ne |
| Barva | Bílá |
| Materiál rámu | Kov |
| LED podsvícení | Ne |
| Materiál desky stolu | MDF/uhlíkové vlákno |
| Model | Přímý |
| Připevnění | Stojící |
| Tvar desky stolu | Volný tvar |
| Sestavený | Ne |
| Držák láhve | Ne |
| Schéma | Uhlík |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Tloušťka materiálu desky stolu | 1,5 cm |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Kabelové průchodky | Ano |
| Varování | Maximální nosnost stolu by neměla být překročena. Malé části - nebezpečí udušení., Pravidelně kontrolujte stabilitu a stav upevňovacích šroubů. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tables and desks |
|---|---|
| Súly: | 9.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796013788 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Keret anyaga: | Fém |
| LED-es háttérvilágítás: | Nem |
| Asztallap anyaga: | MDF/szénszál |
| Modell: | Közvetlen |
| Melléklet: | Álló |
| Asztallap alakja: | Szabad formátum |
| Összeszerelt: | Nem |
| Palacktartó: | Nem |
| Diagram: | Szén |
| Magasság: | 750 mm |
| Mélység: | 500 mm |
| Szélesség: | 1000 mm |
| Asztallap anyagvastagsága: | 1,5 cm |
| Állítható lábak: | Igen |
| Kábeltömítések: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az asztal maximális teherbírását tilos túllépni. Kis alkatrészek - fulladásveszély., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítőcsavarok stabilitását és állapotát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

