Huzaro Force 2.7 fekete karbon gamer szék, kék
Kód: GAMHUZFOT0149
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Force 2.7 fekete karbon gamer szék, kék| Rezgés funkció | Nem |
| Csuklós | Igen |
| Háttámla színe | Kék |
| Maximális felhasználó súlya | 140 kg |
| Ülés anyaga | Bársony |
| Terméktípus | Gamer szék |
| Nyaktámasztó párna | Igen |
| Kerék anyaga | Műanyag / gumi |
| Bluetooth | Nem |
| Kartámasz | Igen |
| Ülés színe | Kék |
| Forgógörgők | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Kerekek száma | 5 kör/kör |
| Világítás | Nem |
| Támogatott játékplatformok | Egyetemes |
| Ülésmagasság (minimum) | 43,5 cm |
| Magasság (max.) | 119 cm |
| Maximális kartámasz magasság | 73 cm |
| Háttámla szélessége | 7 cm |
| Ülésmélység | 46 cm |
| Ülés szélessége | 48 cm |
| Háttámla magassága | 73 cm |
| Szélesség | 630 mm |
| Magasság (min.) | 110 cm |
| Háttámla szélessége | 46 cm |
| Ülésmagasság (max.) | 53 cm |
| Állítható ülésmagasság | Igen |
| Fejtámla | Igen |
| Versenykormányt/botkormányt is beleértve | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne használja a széket a rendeltetésétől eltérő módon., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az esést., Tartsa távol nyílt lángtól és magas hőmérséklettől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming armchairs |
|---|---|
| Súly: | 13.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5900415030430 |
| Rezgés funkció: | Nem |
| Csuklós: | Igen |
| Háttámla színe: | Kék |
| Maximális felhasználó súlya: | 140 kg |
| Ülés anyaga: | Bársony |
| Terméktípus: | Gamer szék |
| Nyaktámasztó párna: | Igen |
| Kerék anyaga: | Műanyag / gumi |
| Bluetooth: | Nem |
| Kartámasz: | Igen |
| Ülés színe: | Kék |
| Forgógörgők: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Kerekek száma: | 5 kör/kör |
| Világítás: | Nem |
| Támogatott játékplatformok: | Egyetemes |
| Ülésmagasság (minimum): | 43,5 cm |
| Magasság (max.): | 119 cm |
| Maximális kartámasz magasság: | 73 cm |
| Háttámla szélessége: | 46 cm |
| Ülésmélység: | 46 cm |
| Ülés szélessége: | 48 cm |
| Háttámla magassága: | 73 cm |
| Szélesség: | 630 mm |
| Magasság (min.): | 110 cm |
| Ülésmagasság (max.): | 53 cm |
| Állítható ülésmagasság: | Igen |
| Fejtámla: | Igen |
| Versenykormányt/botkormányt is beleértve: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a széket a rendeltetésének nem megfelelő módon., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az elesést., Nyílt lángtól és magas hőmérséklettől távol tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

