Huzaro Combat 2.7 gamer szék, szürke
Kód: GAMHUZFOT0131
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Herní židle Huzaro Combat 2.7 Grey| Typ výtahu | Plyn |
| Materiál rámu | Ocel |
| Maximální hmotnost uživatele | 120 kg |
| Barva opěrky zad | Šedá |
| Otočná kolečka | Ano |
| Typ mechanismu | Tilt |
| Materiál opěrky zad | Síťovina, Textil |
| Materiál kol | Polyuretan/pryž |
| Typ opěrky zad | Síťové opěradlo zad |
| Typ produktu | Herní křeslo |
| Vibrační funkce | Ne |
| Materiál sedadla | Textil |
| Podsvícení | Ne |
| Barva sedadla | Šedá |
| Ergonomický design | Ano |
| Typ sedadla | Měkké sedadlo |
| Počet koleček | 5 kolo/kola |
| Barva základny | Grey |
| Materiál | Pěna, Tmavě šedá, MESH síťovina, Síťovina, Nylon |
| Schválení regulačními orgány | SGS |
| Šířka opěradla | 47,5 cm |
| Šířka opěrky hlavy | 30 cm |
| Šířka sedadla | 51 cm |
| Šířka opěrky | 8,5 cm |
| Nastavitelná opěrka hlavy | Ano |
| Výška (min.) | 113 cm |
| Šířka | 680 mm |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Výška (max.) | 120 cm |
| Křeslo | Ano |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Nastavitelné sedadlo | Ano |
| Ventilace zad | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Nastavitelná výška sedadla | Ano |
| Typ opěrky rukou | Tvrdá opěrka na ruce |
| Opěrka pro ruce | Ano |
| Sklopný | Ano |
| Varování | Nepoužívejte židli způsobem, který není slučitelný s jejím určením., Uchovávejte mimo dosah zdrojů otevřeného ohně a vysokých teplot., Při sezení na židli se vyvarujte prudkých pohybů, abyste předešli pádu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming armchairs |
|---|---|
| Súly: | 14.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796019889 |
| Lift típusa: | Gáz |
| Keret anyaga: | Acél |
| Maximális felhasználó súlya: | 120 kg |
| Háttámla színe: | Szürke |
| Forgógörgők: | Igen |
| Mechanizmus típusa: | Döntés |
| Háttámla anyaga: | Hálós munka, Textil |
| Kerék anyaga: | Poliuretán/gumi |
| Háttámla típusa: | Hálós háttámla |
| Terméktípus: | Gamer szék |
| Rezgés funkció: | Nem |
| Ülés anyaga: | Textil |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Ülés színe: | Szürke |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Ülés típusa: | Puha ülés |
| Kerekek száma: | 5 kör/kör |
| Alapszín: | Szürke |
| Anyag: | Hab, Sötét szürke, HÁLÓS hálós szövet, Hálós munka, Nejlon |
| Hatósági jóváhagyások: | SGS |
| Háttámla szélessége: | 8,5 cm |
| Fejtámla szélessége: | 30 cm |
| Ülés szélessége: | 51 cm |
| Állítható fejtámla: | Igen |
| Magasság (min.): | 113 cm |
| Szélesség: | 680 mm |
| Ülésmélység: | 47 cm |
| Magasság (max.): | 120 cm |
| Szék: | Igen |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Állítható ülés: | Igen |
| Hátsó szellőzés: | Igen |
| Fejtámla: | Igen |
| Állítható ülésmagasság: | Igen |
| Kartámasz típusa: | Kemény kartámasz |
| Kartámasz: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a széket a rendeltetésének nem megfelelő módon., Nyílt lángtól és magas hőmérséklettől távol tartandó., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az elesést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

