HUFFY Dětské kolo Domek Gabbi 14"
Kód: SREHFFROW0236
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Dětské kolo Domek Gabbi 14"| Minimální doporučený věk | 4 rok/roky |
| Včetně krytky na řetěz | Ano |
| Barva | Růžová |
| Typ pohlaví | Dívka |
| Styl | Sport |
| Správné použití | Asfalt |
| Kontrola ruční brzdy | Ano |
| Police na zavazadla | Ne |
| Láhev na vodu s rukojetí | Ne |
| Boční kolečka | Ano |
| Blatníky | Ano |
| Zvonek na kolo | Ano |
| Typ kol | Nafukovací kola |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Sestavený | Ano |
| Brzdový systém | Zesilovač bubnu |
| Materiál | Ocel, Technopolymer |
| Nastavitelné sedadlo | Ano |
| Rozměr kola | 35,6 cm (14") |
| Hmotnost | 9 kg |
| Varování | Vždy používejte ochrannou helmu., Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby., Nevhodné pro děti mladší 3 let z důvodu malých částí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 10.6 kg |
| EAN vonalkód: | 0324472490566 |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Szín: | Rózsaszín |
| Nem típusa: | Lány |
| Stílus: | Sport |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| A kézifék ellenőrzése: | Igen |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Vizes palack fogantyúval: | Nem |
| Oldalsó kerekek: | Igen |
| Sárvédők: | Igen |
| Bicikli csengő: | Igen |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Összeszerelt: | Igen |
| Fékrendszer: | Doberősítő |
| Anyag: | Acél, Technopolimer |
| Állítható ülés: | Igen |
| Kerékméret: | 35,6 cm (14") |
| Súly: | 9 kg |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen védősisakot., Csak felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

