Huffy 12" dětské kolo Disney MINNIE 22434W
Kód: SREHFFROW0149
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huffy 12" dětské kolo Disney MINNIE 22434W| Cílová skupina | Děti |
| Včetně krytky na řetěz | Ano |
| Láhev na vodu s rukojetí | Ne |
| Blatníky | Přední a zadní část |
| Boční kolečka | Ano |
| Typ pohlaví | Dívka |
| Kontrola ruční brzdy | Ano |
| Barva | Růžová, Červená |
| Správné použití | Asfalt |
| Maximální hmotnost uživatele | 35 kg |
| Minimální doporučený věk | 4 rok/roky |
| Brzdový systém | Přední a zadní třmenová brzda |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Sestavený | Ano |
| Typ kol | Nafukovací kola |
| Materiál | Ocel, Technopolymer |
| Nastavitelné sedadlo | Ano |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměr kola | 30,5 cm (12") |
| Varování | Vždy používejte ochrannou helmu., Nevhodné pro děti mladší 3 let z důvodu malých částí., Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 7.5 kg |
| EAN vonalkód: | 324472243438 |
| Cílová skupina: | Děti |
| Včetně krytky na řetěz: | Ano |
| Láhev na vodu s rukojetí: | Ne |
| Blatníky: | Přední a zadní část |
| Boční kolečka: | Ano |
| Typ pohlaví: | Dívka |
| Kontrola ruční brzdy: | Ano |
| Barva: | Růžová, Červená |
| Správné použití: | Asfalt |
| Maximální hmotnost uživatele: | 35 kg |
| Minimální doporučený věk: | 4 rok/roky |
| Brzdový systém: | Přední a zadní třmenová brzda |
| Neklouzavá rukojeť: | Ano |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Sestavený: | Ano |
| Typ kol: | Nafukovací kola |
| Materiál: | Ocel, Technopolymer |
| Nastavitelné sedadlo: | Ano |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Rozměr kola: | 30,5 cm (12") |
| Varování: | Vždy používejte ochrannou helmu., Nevhodné pro děti mladší 3 let z důvodu malých částí., Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

