HILL'S Prescription Diet k/d Kidney Care - suché krmivo pro psy - 1,5 kg
Kód: DLPHLSKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet k/d Kidney Care - suché krmivo pro psy - 1,5 kg| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Další funkce | Selhání ledvin |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Velké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana ledvin, Nedostatečná funkce ledvin |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Účinky na zdraví | Zdravé ledviny |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ne |
| Typ zvířete | Pes |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku | 19,1% |
| Hrubý popel | 4,2% |
| Bílkoviny | 13,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 052742042350 |
| Stáří zvířete: | Senior, Dospělí |
| Řada: | Hill's Prescription Diet |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Další funkce: | Selhání ledvin |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Velké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana ledvin, Nedostatečná funkce ledvin |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Příchuť krmiva: | Maso |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Zdravé ledviny |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ne |
| Typ zvířete: | Pes |
| Varování: | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku: | 19,1% |
| Hrubý popel: | 4,2% |
| Bílkoviny: | 13,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

