HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities z/d Feline - suché krmivo pro kočky - 3 kg
Kód: DLZHLSKSK0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities z/d Feline - suché krmivo pro kočky - 3 kg| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 3 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie |
| Typ zvířete | Kočka |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsah vitamínu C | 144 mg/kg |
| Hrubý popel | 5,9% |
| Sodík | 0,28% |
| Obsah vitamínu D3 | 1025 IU/kg |
| Obsah jódu | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 5875 IU/kg |
| Obsah železa | 90,8 mg/kg |
| Obsah manganu | 9,4 mg/kg |
| Obsah mědi | 10,6 mg/kg |
| Obsah zinku | 141 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 848 mg/kg |
| Obsah hořčíku | 0,07% |
| Obsah draslíku | 0,91% |
| Vápník | 0,75% |
| Obsah tuku | 15,3% |
| Fosfor | 0,62% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Bílkoviny | 32% |
| Obsah beta-karotenu | 2,5 mg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.044 kg |
| EAN vonalkód: | 052742047393 |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 3 kg |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia |
| Állattípus: | Macska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Allergia kezelés |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| C-vitamin tartalom: | |
| Durva hamu: | 5,9% |
| Nátrium: | |
| D3-vitamin tartalom: | |
| Jódtartalom: | 4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | |
| Vastartalom: | |
| Mangántartalom: | |
| Réztartalom: | |
| Cinktartalom: | |
| E-vitamin tartalom: | |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Káliumtartalom: | 0,91% |
| Kalcium: | 0,75% |
| Zsírtartalom: | 15,3% |
| Foszfor: | 0,62% |
| Nyersrost: | 2,4% |
| Fehérjék: | 32% |
| Béta-karotin tartalom: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

