HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Multicare Stress Suché krmivo pro kočky Kuřecí maso 8 kg
Kód: DLZHLSKSK0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Multicare Stress Suché krmivo pro kočky Kuřecí maso 8 kg| Hmotnost | 8 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Kontrola funkce močových cest |
| Typ balení | Taška |
| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Kontrola bezoárů, Nemocné močové cesty |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsažená vlhkost | 5,5 % |
| Obsahuje vitamíny | Beta-karoten, Vitamín E, Vitamín D, Vitamín A |
| Fosfor | 0,68% |
| Omega-3 mastné kyseliny | 0,71 % |
| Vápník | 0,7% |
| Bílkoviny | 32,3 % |
| Obsah tuku | 15,7% |
| Obsah síry | 0,64 % |
| Obsah draslíku | 0,83% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Obsah hořčíku | 0,07% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 8.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742284408 |
| Súly: | 8 kg |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Bezoár-ellenőrzés, Beteg húgyúti |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nedvességtartalom: | |
| Vitaminokat tartalmaz: | Béta-karotin, E-vitamin, D-vitamin, A-vitamin |
| Foszfor: | |
| Omega-3 zsírsavak: | |
| Kalcium: | 0,7% |
| Fehérjék: | |
| Zsírtartalom: | 15,7% |
| Kéntartalom: | |
| Káliumtartalom: | 0,83% |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

