HILL'S PD Gastrointestinal Biome - suché krmivo pro kočky - 1,5 kg
Kód: DLKHLSKAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PD Gastrointestinal Biome - suché krmivo pro kočky - 1,5 kg| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce | Podpora trávení, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ zvířete | Kočka |
| Účinky na zdraví | Obnova střevní mikroflóry, podpora imunitního systému |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Specifické potřeby zvířete | Stabilizace střevní bakteriální flóry, Správné trávení, Střevní malabsorpce |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 5,3% |
| Obsah tuku | 17,2% |
| Hrubá vláknina | 5,6% |
| Bílkoviny | 34,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 052742059518 |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Fő íz: | Csirke |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állattípus: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | A bélflóra helyreállítása, az immunrendszer támogatása |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Az állat speciális igényei: | A bélflóra stabilizálása, Megfelelő emésztés, Bélrendszeri felszívódási zavar |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 1,5 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Zsírtartalom: | |
| Nyersrost: | 5,6% |
| Fehérjék: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

