HILL'S PD Feline Urinary Stress + Metabolic c/d - Suché krmivo pro kočky - 1,5 kg
Kód: DLZHLSKSK0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PD Feline Urinary Stress + Metabolic c/d - Suché krmivo pro kočky - 1,5 kg| Specifické potřeby zvířete | Stres, Kontrola funkce močových cest, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ balení | Taška |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Účinky na zdraví | Ochrana trávicího systému, snížení hladiny stresu |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Kontrola bezoárů, Nemocné močové cesty, Nadváha |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie | Pro kočky |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsah tuku | 12,7% |
| Bílkoviny | 37% |
| Hrubý popel | 5,2% |
| Obsah draslíku | 0,74% |
| Sodík | 0,33% |
| Obsah hořčíku | 0,07% |
| Vápník | 0,73% |
| Fosfor | 0,66% |
| Hrubá vláknina | 10,2% |
| Obsah síry | 0,79% |
| Chloridy | 0,77% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.535 kg |
| EAN vonalkód: | 052742037585 |
| Az állat speciális igényei: | Feszültség, A húgyutak működésének ellenőrzése, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Súly: | 1,5 kg |
| Egészségügyi hatások: | |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Bezoár-ellenőrzés, Beteg húgyúti, Túlsúly |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | |
| Fehérjék: | 37% |
| Durva hamu: | 5,2% |
| Káliumtartalom: | 0,74% |
| Nátrium: | 0,33% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Kalcium: | 0,73% |
| Foszfor: | |
| Nyersrost: | |
| Kéntartalom: | 0,79% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

