HILL'S Feline c/d Urinary Stress + Metabolic - Suché krmivo pro kočky - 3 kg
Kód: DLKHLSKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Feline c/d Urinary Stress + Metabolic - Suché krmivo pro kočky - 3 kg| Další funkce | Nemocné močové cesty, Struvitové kameny |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Suché krmivo |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Kategorie | Pro kočky |
| Specifické potřeby zvířete | Stres, Udržování správné hladiny PH v moči, což zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů., Prevence tvorby struvitových kamenů, Kontrola funkce močových cest, Rozpouštění struvitových kamenů |
| Hmotnost | 3 kg |
| Typ zvířete | Kočka |
| Forma dávkování | Pevný |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ne |
| Typ balení | Taška |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsah tuku | 12,7% |
| Bílkoviny | 37% |
| Hrubý popel | 5,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.065 kg |
| EAN vonalkód: | 052742043814 |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti, Struvit kövek |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei: | Feszültség, A vizelet megfelelő pH-értékének fenntartása, ami megakadályozza a vesekövek képződését., A struvit kövek képződésének megelőzése, A húgyutak működésének ellenőrzése, Struvit kövek feloldása |
| Súly: | 3 kg |
| Állattípus: | Macska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | |
| Fehérjék: | 37% |
| Durva hamu: | 5,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

