Hill's 52742214702 suché krmivo pro kočky 1,5 kg Dospělý jedinec Kuřecí maso
Kód: DLZHLSKSK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Hill's 52742214702 suché krmivo pro kočky 1,5 kg Dospělý jedinec Kuřecí maso| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Cukrovka |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín C |
| Řada | Hill's Prescription Diet |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Varování | Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Obsah tuku | 13% |
| Bílkoviny | 38,4% |
| Fosfor | 0,8% |
| Obsah vitamínu E | 993 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 9,8% |
| Vápník | 1,01% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.535 kg |
| EAN vonalkód: | 052742214702 |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Cukorbetegség |
| Kategória: | Macskák számára |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, C-vitamin |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Fehérjék: | |
| Foszfor: | 0,8% |
| E-vitamin tartalom: | |
| Nyersrost: | 9,8% |
| Kalcium: | 1,01% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

