Hill's PD K/D Kidney Care Original - száraz kutyaeledel - 4 kg
Kód: DLPHLSKAS0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Hill's PD K/D Kidney Care Original - száraz kutyaeledel - 4 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Veseelégtelenség |
| Gluténmentes | Nem |
| Fő íz | Baromfi |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei | Vesevédelem, Elégtelen vesefunkció |
| Súly | 4 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu | 4,4% |
| Fehérjék | 13,9% |
| Nyersrost | 1,5% |
| Zsírtartalom | 20,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.078 kg |
| EAN vonalkód: | 052742044705 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fő íz: | Baromfi |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei: | Vesevédelem, Elégtelen vesefunkció |
| Súly: | 4 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 4,4% |
| Fehérjék: | 13,9% |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Zsírtartalom: | 20,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

