HAXE NEBULUS JLN-2305BS-B dugattyús inhalátor
Kód: NSEHAXINE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HAXE NEBULUS JLN-2305BS-B dugattyús inhalátor| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Áramfogyasztás | 65 W |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 1,6 kg |
| Mélység | 280 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Üzemi nyomás | 2,8 bar |
| Porlasztási kapacitás | 0,4 ml/perc |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Maximális töltési térfogat | 8 ml |
| részecskeméret | 0,5 - 6 µm |
| Zajszint | 55 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Maximális nyomás | 305 bar |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 95% |
| Könnyen használható | Igen |
| Légszűrő | Igen |
| Maszk gyerekeknek | Igen |
| Szopóka | Igen |
| Felnőtt maszk | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers and nebulizers |
|---|---|
| Súly: | 1.91 kg |
| EAN vonalkód: | 5902696003035 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Áramfogyasztás: | 65 W |
| Magasság: | 95 mm |
| Súly: | 1,6 kg |
| Mélység: | 280 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Üzemi nyomás: | 2,8 bar |
| Porlasztási kapacitás: | 0,4 ml/perc |
| Szín: | Szürke, Fehér |
| Maximális töltési térfogat: | 8 ml |
| részecskeméret: | 0,5 - 6 µm |
| Zajszint: | 55 dB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Maximális nyomás: | 305 bar |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 95% |
| Könnyen használható: | Igen |
| Légszűrő: | Igen |
| Maszk gyerekeknek: | Igen |
| Szopóka: | Igen |
| Felnőtt maszk: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

