GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 Alaplap Intel B760 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYGIG1700083
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B760M AORUS ELITE WIFI6E GEN5 Alaplap Intel B760 LGA 1700 Micro ATX| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok | Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i9 14. generáció, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció, Intel Core i9 13. generáció |
| Processzor gyártója | Intel |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11 ac, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11n, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11 ax, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11ac, 802.111g, Wi2. |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Szín | Fekete |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Forrás típusa | ATX |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 Express |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása | Vízhűtés, Hőmérséklet, Feszültség, Ventilátor |
| Magasság | 35 mm |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomagolási mélység | 268 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,75 kg |
| Csomag magassága | 68 mm |
| Csomag szélessége | 270 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Súly | 1,33 kg |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 6000, 7800, 5200, 5600, 7400, 6200, 6400, 5400, 6600, 7200, 5800, 7000, 6800, 4000, 4800, 7600 |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.) | 7800 MHz |
| Maximális belső memória foglalatonként | 64 GB |
| HDCP | Igen |
| Maximális felbontás | 4096 x 2304 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| DirectX verzió | 12.0 |
| Akkumulátorcellák száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Lítium tömeg akkumulátoronként | 0,07 g |
| Akkumulátor súlya | 3 gramm |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Antenna mellékelve | Igen |
| Csomagolt szoftver | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Származási ország | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként | 1 darab |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| RAID-szintek | 10, 1, 5, 0 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| DMI verzió | 2.7 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 4 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 3 |
| Thunderbolt csatlakozók | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| RGB LED csatlakozók száma | 4 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| S/PDIF kimeneti port | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| WiFi AP antenna csatlakozó | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 1.54 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331872069 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i9 14. generáció, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció, Intel Core i9 13. generáció |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11ac, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11n, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11ax, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Szín: | Fekete |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Forrás típusa: | ATX |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 Express |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Vízhűtés, Hőmérséklet, Feszültség, Ventilátor |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomagolási mélység: | 268 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,75 kg |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Csomag szélessége: | 270 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Súly: | 1,33 kg |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 6000, 7800, 5200, 5600, 7400, 6200, 6400, 5400, 6600, 7200, 5800, 7000, 6800, 4000, 4800, 7600 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.): | 7800 MHz |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2304 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Származási ország: | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| RAID-szintek: | 10, 1, 5, 0 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| DMI verzió: | 2.7 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 4 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| RGB LED csatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

