Gigabyte B760 DS3H GEN5 - 1700 ATX alaplap
Kód: PLYGIG1700086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte B760 DS3H GEN5 - 1700 ATX alaplap| Processzor gyártója | Intel |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok | Intel® Pentium® Gold, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i9 13. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111H |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Alaplap típusa | ATX |
| Alaplap chipset sorozat | Intel |
| Számítógép állapotának monitorozása | Ventilátor, Feszültség, Vízhűtés, Hőmérséklet |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 Express |
| Forrás típusa | ATX |
| Hangchip | Realtek ALC897 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szín | Sötétbarna |
| Magasság | 35 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,5 kg |
| Csomag szélessége | 335 mm |
| Csomagolási mélység | 270 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Súly | 1,32 kg |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 5200, 5600, 4800, 4400 |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.) | 5600 MHz |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Maximális belső memória foglalatonként | 64 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| DirectX verzió | 12.0 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| HDCP | Igen |
| Maximális felbontás | 4096 x 2304 képpont |
| Lítium tömeg akkumulátoronként | 0,07 g |
| Akkumulátor típusa | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátor súlya | 3 gramm |
| Akkumulátorcellák száma | 1 |
| Akkumulátor | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Csomagolt szoftver | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Mennyiség szállítókartononként | 1 darab |
| Származási ország | Kína |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 4 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2280 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-szintek | 1, 10, 0, 5 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| DMI verzió | 2.7 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 4 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| Soros port fejléc | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 2 |
| RGB LED csatlakozók száma | 4 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Vízpumpa csatlakozók száma | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| Súly: | 1.27 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331872892 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1700 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel® Pentium® Gold, Intel Core i7 13. generáció, Intel Core i3 14. generáció, Intel Core i9 12. generáció, Intel Core i3 12. generáció, Intel Core i9 13. generáció, Intel Core i9 14. generáció, Intel Core i5 12. generáció, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14. generáció, Intel Core i5 13. generáció, Intel Core i3 13. generáció, Intel Core i7 12. generáció, Intel Core i7 14. generáció |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | Intel |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Ventilátor, Feszültség, Vízhűtés, Hőmérséklet |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 Express |
| Forrás típusa: | ATX |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szín: | Sötétbarna |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,5 kg |
| Csomag szélessége: | 335 mm |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Súly: | 1,32 kg |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 5200, 5600, 4800, 4400 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.): | 5600 MHz |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2304 képpont |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| Származási ország: | Kína |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 4 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-szintek: | 1, 10, 0, 5 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| DMI verzió: | 2.7 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| S/PDIF kimeneti csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Soros port fejléc: | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 2 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

