FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Adult Medium & Maxi száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLZFRMKSP0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Adult Medium & Maxi száraz kutyatáp - 12 kg| Vitaminokat tartalmaz | B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), B2-vitamin, A-vitamin, B12-vitamin, B1-vitamin, B5-vitamin, E-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Bárány, áfonya, tök |
| Súly | 12 kg |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fajtaméret | Közepes fajta 10 - 25 kg, Nagy fajta +45 kg, Nagy fajta 25 - 45 kg |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység esetén is |
| Fő íz | Bárány |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Kategória | A kutyádnak |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 15 mg/kg |
| Durva hamu | 8,6% |
| Mangántartalom | 380 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 6 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,9% |
| Cinktartalom | 910 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 15000 NE/kg |
| Foszfor | 0,8% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 37,5 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,45 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,5 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 7,5 mg/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| Omega-6 zsírsavak | 3,3% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Fehérjék | 28% |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 μg/kg |
| Kolin-klorid tartalom | 2500 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1500 NE/kg |
| Kalcium | 1,1% |
| Réztartalom | 88 mg/kg |
| Nyersrost | 2,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.12 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276033369 |
| Vitaminokat tartalmaz: | B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), B2-vitamin, A-vitamin, B12-vitamin, B1-vitamin, B5-vitamin, E-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Bárány, Áfonya, Tök |
| Súly: | 12 kg |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű +45 kg, Nagytestű 25 - 45 kg |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Fő íz: | Bárány |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 15 mg/kg |
| Durva hamu: | 8,6% |
| Mangántartalom: | 380 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 6 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,9% |
| Cinktartalom: | 910 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 15000 NE/kg |
| Foszfor: | 0,8% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 37,5 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,45 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,5 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 7,5 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Omega-6 zsírsavak: | 3,3% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Fehérjék: | 28% |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 μg/kg |
| Kolin-klorid tartalom: | 2500 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1500 NE/kg |
| Kalcium: | 1,1% |
| Réztartalom: | 88 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

