Ever T/LZ09-CLA050/0000 túlfeszültség-védőszalag, fekete, 5 hálózati aljzat
Kód: ZASEVELIS0048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever T/LZ09-CLA050/0000 túlfeszültség-védőszalag, fekete, 5 hálózati aljzat| Kábelhossz | 5 méter |
| LED-jelzők | Teljesítmény |
| Túlfeszültség-védelem | Igen |
| Névleges bemeneti feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Maximális bemeneti áram fázisonként | 10A |
| Maximális áram | 10A |
| Szín | Fekete |
| Súly | 727 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 345 × 64 × 50 mm |
| Aljzatok száma | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683604615 |
| Kábelhossz: | 5 méter |
| LED-jelzők: | Teljesítmény |
| Túlfeszültség-védelem: | Igen |
| Névleges bemeneti feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális bemeneti áram fázisonként: | 10A |
| Maximális áram: | 10A |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 727 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 345 × 64 × 50 mm |
| Aljzatok száma: | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

