Ever CLASSIC 3m Fekete 5 AC aljzat / AC aljzat 250 V
Kód: ZASEVELIS0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever CLASSIC 3m Fekete 5 AC aljzat / AC aljzat 250 V| Gyermekek számára biztonságos | Igen |
| Túláramvédelem | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Névleges kimeneti áram | 10A |
| Aljzatok száma | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Maximális teljesítmény | 2500 W |
| Túlfeszültség-besorolás | 175 J |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség | 250 V |
| Magasság | 50 mm |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Súly | 577 g |
| Szélesség | 345 mm |
| Mélység | 64 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| LED-jelzők | Igen |
| Túlfeszültségjelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683604608 |
| Gyermekek számára biztonságos: | Igen |
| Túláramvédelem: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Névleges kimeneti áram: | 10A |
| Aljzatok száma: | 5 db AC aljzat/AC aljzat |
| Maximális teljesítmény: | 2500 W |
| Túlfeszültség-besorolás: | 175 J |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség: | 250 V |
| Magasság: | 50 mm |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Súly: | 577 g |
| Szélesség: | 345 mm |
| Mélység: | 64 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| LED-jelzők: | Igen |
| Túlfeszültségjelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

