EVCS Nabíjecí stanice Hager witty one 11 kW 3f RFID Bluetooth se zásuvkou T2
Kód: LPEHAGSTL0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EVCS Nabíjecí stanice Hager witty one 11 kW 3f RFID Bluetooth se zásuvkou T2| Snadná instalace | Ano |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Nabíjecí výkon | 11 Kw |
| Typ konektoru | Typ 2S. |
| Maximální zátěž (připojeno) | 0,1 - 11 kW |
| Maximální rozsah teplot | -25 +50°C |
| Jmenovitá frekvence | 50 - 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Počet frází | 3 |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Barva kabelu | Černá |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Typ upevnění | Nástěnný držák |
| Délka kabelu | 4,5 m |
| Základní materiál | Plastický |
| Barva opláštění | Černá |
| Výška | 370 mm |
| Hmotnost | 6,11 kg |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Stupeň ochrany IK | IK10 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP55 |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DC charging stations |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 3250610103487 |
| Snadná instalace: | Ano |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Nabíjecí výkon: | 11 Kw |
| Typ konektoru: | Typ 2S. |
| Maximální zátěž (připojeno): | 0,1 - 11 kW |
| Maximální rozsah teplot: | -25 +50°C |
| Jmenovitá frekvence: | 50 - 60 Hz |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Počet frází: | 3 |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Barva kabelu: | Černá |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Typ upevnění: | Nástěnný držák |
| Délka kabelu: | 4,5 m |
| Základní materiál: | Plastický |
| Barva opláštění: | Černá |
| Výška: | 370 mm |
| Hmotnost: | 6,11 kg |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Stupeň ochrany IK: | IK10 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP55 |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování: | Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení., Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

