EVCS Nabíjecí stanice Hager witty one 11 kW 3f RFID Bluetooth s kabelem 6,5 m T2
Kód: LPEHAGSTL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EVCS Nabíjecí stanice Hager witty one 11 kW 3f RFID Bluetooth s kabelem 6,5 m T2| Snadná instalace | Ano |
| Nabíjecí výkon | 10 W |
| Detekce stejnosměrného unikajícího proudu | 6 mA DC |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Počet frází | 3 |
| Příkon | 22000 W |
| Vstupní napětí | 400 V |
| Základní materiál | Plastický |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Barva kabelu | Černá |
| Délka kabelu | 4,5 m |
| Typ upevnění | Nástěnný držák nebo volitelný podstavec |
| Barva opláštění | Černá |
| Hmotnost | 6,11 kg |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Stupeň ochrany IK | IK10 |
| Podpora zemnicího systému | TN, IT, TT |
| Nadproudová ochrana | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Varování | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení. |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem, Koroze |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DC charging stations |
|---|---|
| Súly: | 7.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3250610103470 |
| Snadná instalace: | Ano |
| Nabíjecí výkon: | 10 W |
| Detekce stejnosměrného unikajícího proudu: | 6 mA DC |
| Jmenovitá frekvence: | 50 Hz |
| Počet frází: | 3 |
| Příkon: | 22000 W |
| Vstupní napětí: | 400 V |
| Základní materiál: | Plastický |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Barva kabelu: | Černá |
| Délka kabelu: | 4,5 m |
| Typ upevnění: | Nástěnný držák nebo volitelný podstavec |
| Barva opláštění: | Černá |
| Hmotnost: | 6,11 kg |
| Přepěťová ochrana: | Ano |
| Stupeň ochrany IK: | IK10 |
| Podpora zemnicího systému: | TN, IT, TT |
| Nadproudová ochrana: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Varování: | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení. |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakem, Koroze |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

