EUROWET Amylan-Ad - doplňky stravy pro psy a kočky - 30 tablet
Kód: DLZEWEPLU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Amylan-Ad - doplňky stravy pro psy a kočky - 30 tablet| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Bezlepkový | Ano |
| Hmotnost | 24 g |
| Specifické potřeby zvířete | Pankreatická nedostatečnost, Správné trávení |
| Forma dávkování | Tableta |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Další funkce | Slinivka břišní, Bez lepku, Bez obilovin, Podpora trávení |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ne |
| Typ balení | Karton |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Bílkoviny | 8,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.035 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785441477 |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súly: | 24 gramm |
| Az állat speciális igényei: | Hasnyálmirigy-elégtelenség, Megfelelő emésztés |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Hasnyálmirigy, Gluténmentes, Gabonamentes, Emésztés támogatása |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Zsírtartalom: | 2,5% |
| Fehérjék: | 8,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

