ENDORFY Vero L5 tápegység 500 W 24 tűs ATX ATX Fekete
Kód: ZDLENDOBU0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Vero L5 tápegység 500 W 24 tűs ATX ATX Fekete| Teljes energiafogyasztás | 500 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 70 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Áramvédelmi elemek | Alulfeszültség, Túláram, Túlterhelés, Túlfeszültség, Rövidzárlat |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ventilátor sebessége | 0 - 1400 fordulat/perc |
| Ventilátor helye | Felső |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Súly | 2,06 kg |
| Magasság | 87 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 1 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 24 tűs ATX |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 1 |
| SATA tápkábel hossza | 820 mm |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 820 mm |
| SATA tápcsatlakozók száma | 5 |
| Alaplap tápkábel hossza | 57 cm |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza | 56 cm |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro BTX, Mini-ATX |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 80000 óra |
| Cél | PC |
| 80PLUS minősítés | 80+ bronz |
| PSU formátum | ATX |
| Csapágy típusa | FDB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–105 °C |
| Mellékelt kábelek | AC, Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
| Figyelmeztetés | A termék nem alkalmas kommunális hulladékkal együtt történő ártalmatlanításra - a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a fedelet - áramütés veszélye., Kerülje a termék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018666136 |
| Teljes energiafogyasztás: | 500 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 70 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túláram, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Rövidzár |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátor sebessége: | 0 - 1400 fordulat/perc |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Súly: | 2,06 kg |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 1 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 24 tűs ATX |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 1 |
| SATA tápkábel hossza: | 820 mm |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 820 mm |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 57 cm |
| EPS tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| PCI Express tápkábel hossza: | 56 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Micro BTX, Mini-ATX |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 80000 óra |
| Cél: | PC |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | FDB |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–105 °C |
| Mellékelt kábelek: | AC, Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
| Figyelmeztetés: | A termék nem alkalmas a kommunális hulladékkal együtt történő ártalmatlanításra - a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a fedelet – áramütés veszélye áll fenn., Kerülje a termék vízzel vagy más folyadékokkal való érintkezését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

