DeWalt DCB1104P2-QW DCB1104 töltőkészlet + 2 db DCB184 akkumulátor 18 V 5 Ah
Kód: ADEDEWLAA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWalt DCB1104P2-QW DCB1104 töltőkészlet + 2 db DCB184 akkumulátor 18 V 5 Ah| Töltési áram | 4 A |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 5,0 Ah |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Szín | Sárga, fekete |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Kompatibilis töltő | Akkumulátor |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS02: Tűzveszélyes, GHS09: Környezetre veszélyes, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Hőtől és nyílt lángtól távol tartandó., Ne dobja általános hulladékként. A használt terméket megfelelő hulladékkezelő helyen ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. Szembe kerülés esetén alaposan öblítse ki vízzel. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048790045 |
| Töltési áram: | 4 A |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 5,0 Ah |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Kompatibilis töltő: | Akkumulátor |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól és nyílt lángtól távol tárolandó., Ne dobja általános hulladékként. A használt terméket megfelelő hulladékgyűjtő helyre vigye., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. Szembe kerülés esetén alaposan öblítse ki vízzel. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

