DeWALT D25303DH-XJ příslušenství k příklepové vrtačce Odsávání prachu
Kód: NOPDEWPOJ0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT D25303DH-XJ příslušenství k příklepové vrtačce Odsávání prachu| Kompatibilita značky | DeWalt |
| Barva | Žlutá, Nerezová ocel, Černá |
| Typ produktu | Odsávání prachu |
| Délka | 340 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Nabíječka | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Balení baterií | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dust containers |
|---|---|
| Súly: | 2.175 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048557389 |
| Kompatibilita značky: | DeWalt |
| Barva: | Žlutá, Nerezová ocel, Černá |
| Typ produktu: | Odsávání prachu |
| Délka: | 340 mm |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Nabíječka: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Balení baterií: | Ne |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

