Deuter Wash Bag II - összecsukható kozmetikai táska (Atlanti-óceán)
Kód: SURDUTTPO0360
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Wash Bag II - összecsukható kozmetikai táska (Atlanti-óceán)| Szín | Kék |
| Szín neve | atlanti |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Felakasztható | Igen |
| Magasság | 190 mm |
| Belső kapacitás | 2,5 liter |
| Szélesség | 300 mm |
| Súly | 220 g |
| Mélység | 40 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Ne terhelje túl a hátizsákot a hátsérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180168 |
| Szín: | Kék |
| Szín neve: | atlanti |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Felakasztható: | Igen |
| Magasság: | 190 mm |
| Belső kapacitás: | 2,5 liter |
| Szélesség: | 300 mm |
| Súly: | 220 g |
| Mélység: | 40 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

