Deuter Waldfuchs 14 gyerek túrahátizsák kék
Kód: SURDUTTPO0318
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Waldfuchs 14 gyerek túrahátizsák kék| Állítható mellkasi pánt | Igen |
| Fő termék színe | Kék |
| Minimális felhasználó magassága | 98 cm |
| Hátizsák típusa | Alkalmi hátizsák |
| Anyag | Újrahasznosított anyag, poliészter |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Maximális terhelés | 3 kg |
| Színezés | Kép |
| Maximális felhasználó magassága | 130 cm |
| Kötet | 14 liter |
| Hossz | 370 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Súly | 390 g |
| Mélység | 170 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.434 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051168005 |
| Állítható mellkasi pánt: | Igen |
| Fő termék színe: | Kék |
| Minimális felhasználó magassága: | 98 cm |
| Hátizsák típusa: | Alkalmi hátizsák |
| Anyag: | Újrahasznosított anyag, Poliészter |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Maximális terhelés: | 3 kg |
| Színezés: | Kép |
| Maximális felhasználó magassága: | 130 cm |
| Kötet: | 14 liter |
| Hossz: | 370 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Súly: | 390 g |
| Mélység: | 170 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

