Deuter Waldfuchs 10 gyerek túrahátizsák kék
Kód: SURDUTTPO0289
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Waldfuchs 10 gyerek túrahátizsák kék| Kor | Gyerekes |
| Hátizsák típusa | Alkalmi hátizsák |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Színezés | Kép |
| Fő termék színe | Kék |
| Minimális gyermekmagasság | 98 cm |
| Maximális gyermekmagasság | 130 cm |
| Maximális terhelés | 3 kg |
| Hossz | 350 mm |
| Kötet | 10 liter |
| Szélesség | 210 mm |
| Súly | 370 g |
| Mélység | 140 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy megakadályozza a tartalom elvesztését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051167978 |
| Kor: | Gyerekes |
| Hátizsák típusa: | Alkalmi hátizsák |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Színezés: | Kép |
| Fő termék színe: | Kék |
| Minimális gyermekmagasság: | 98 cm |
| Maximális gyermekmagasság: | 130 cm |
| Maximális terhelés: | 3 kg |
| Hossz: | 350 mm |
| Kötet: | 10 liter |
| Szélesség: | 210 mm |
| Súly: | 370 g |
| Mélység: | 140 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

