Deuter Waldfuchs 10 gyerek túrahátizsák, zöld
Kód: SURDUTTPO0286
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Waldfuchs 10 gyerek túrahátizsák, zöld| Maximális terhelés | 3 kg |
| Színezés | Kép |
| Maximális gyermekmagasság | 130 cm |
| Kor | Gyerekes |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Hátizsák típusa | Alkalmi hátizsák |
| Fő termék színe | Zöld |
| Szín neve | Hársfa kaktusz |
| Minimális gyermekmagasság | 98 cm |
| Súly | 370 g |
| Kötet | 10 liter |
| Hossz | 350 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákot a hátsérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051167947 |
| Maximális terhelés: | 3 kg |
| Színezés: | Kép |
| Maximális gyermekmagasság: | 130 cm |
| Kor: | Gyerekes |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Hátizsák típusa: | Alkalmi hátizsák |
| Fő termék színe: | Zöld |
| Szín neve: | Hársfa kaktusz |
| Minimális gyermekmagasság: | 98 cm |
| Súly: | 370 g |
| Kötet: | 10 liter |
| Hossz: | 350 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

