Deuter Trail PRO 31 SL női túrahátizsák kék
Kód: SURDUTTPO0336
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Trail PRO 31 SL női túrahátizsák kék| Zárás típusa | Cipzár, Csattal záródás |
| Ajánlott nem | Nő |
| Színezés | Egyszínű |
| Cipzáras zsebek | Igen |
| Fő termék színe | Kék |
| Mellkasi öv | Igen |
| Külső zsebek | Elülső zseb, Oldalsó zseb, Zsebes derékrész |
| Maximális felhasználó magassága | 178 cm |
| Belső tárolótok | Igen |
| Minimális felhasználó magassága | 158 cm |
| Hossz | 590 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Kötet | 31 liter |
| Súly | 1,43 kg |
| Mélység | 190 mm |
| Esővédelem | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne terheld túl a hátizsákot, hogy elkerüld a hátsérüléseket. Rendszeresen ellenőrizd a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsd a tartósságát és a biztonságos használatát. |
| Anyag | Újrahasznosított anyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 1.474 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051171890 |
| Zárás típusa: | Cipzár, Csattal zárható |
| Ajánlott nem: | Nő |
| Színezés: | Egyszínű |
| Cipzáras zsebek: | Igen |
| Fő termék színe: | Kék |
| Mellkasi öv: | Igen |
| Külső zsebek: | Elülső zseb, Oldalsó zseb, Zsebes derékpánt |
| Maximális felhasználó magassága: | 178 cm |
| Belső tárolótok: | Igen |
| Minimális felhasználó magassága: | 158 cm |
| Hossz: | 590 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Kötet: | 31 liter |
| Súly: | 1,43 kg |
| Mélység: | 190 mm |
| Esővédelem: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag: | Újrahasznosított anyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

