Deuter First Aid Kit Pro utazó elsősegélycsomag
Kód: SURDUTPPO0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter First Aid Kit Pro utazó elsősegélycsomag| Modell | Utazó elsősegélycsomag |
| Szekrény színe | Narancs |
| Fogantyúk | Igen |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Mélység | 80 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 370 g |
| Szélesség | 180 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | First aid |
|---|---|
| Súly: | 0.444 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180410 |
| Modell: | Utazó elsősegélycsomag |
| Szekrény színe: | Narancs |
| Fogantyúk: | Igen |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Mélység: | 80 mm |
| Magasság: | 150 mm |
| Súly: | 370 g |
| Szélesség: | 180 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

