Deuter elsősegélycsomag Utazó elsősegélycsomag
Kód: SURDUTPPO0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter elsősegélycsomag Utazó elsősegélycsomag| Modell | Utazó elsősegélycsomag |
| Szekrény színe | Narancs |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Súly | 300 g |
| Mélység | 60 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | First aid |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051180403 |
| Modell: | Utazó elsősegélycsomag |
| Szekrény színe: | Narancs |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| Súly: | 300 g |
| Mélység: | 60 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

