DEUTER AC LITE 16 TURISTICKÝ BATOH ČERNÝ
Kód: SURDUTTPO0125
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEUTER AC LITE 16 TURISTICKÝ BATOH ČERNÝ| Typ pohlaví | Unisex |
| Aktivita | Turistika |
| Držadlo | Ano |
| Opasek | Ano |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Rozšiřitelné | Ne |
| Typ rámečku | Vnitřní rám |
| Hlasitost | 16 l |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 190 mm |
| Výška | 560 mm |
| Hmotnost | 870 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| Súly: | 0.93 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051156996 |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Aktivita: | Turistika |
| Držadlo: | Ano |
| Opasek: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Rozšiřitelné: | Ne |
| Typ rámečku: | Vnitřní rám |
| Hlasitost: | 16 l |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 190 mm |
| Výška: | 560 mm |
| Hmotnost: | 870 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

