CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR přepěťová ochrana Černá 4 AC zásuvky / AC zásuvek 200 - 250 V 1,8 m
Kód: LIPCBPLIS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CyberPower Tracer III P0420SUD0-FR přepěťová ochrana Černá 4 AC zásuvky / AC zásuvek 200 - 250 V 1,8 m| Barva | Černá |
| Ochrana proti nadměrnému proudu | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| EMI / RFI filtrace šumu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Výstupní napětí portu 2 | 2,4 A |
| Nominální vstupní napětí | 200 - 250 V |
| Nabíjení přes USB | Ano |
| Výstupní napětí portu 1 | 2,4 A |
| Počet zásuvek | 4 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Hodnocení přepětí | 350 J |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ E |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Hloubka | 45,5 mm |
| Výška | 297 mm |
| Šířka | 55,5 mm |
| Hmotnost | 395 g |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Počet portů USB | 2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -15 - 45 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| LED indikátory | Ano |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Nepřetěžujte prodlužovací kabel., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4712856275780 |
| Szín: | Fekete |
| Túláramvédelem: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| EMI/RFI zajszűrés: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| 2. port kimeneti feszültsége: | 2,4 A |
| Névleges bemeneti feszültség: | 200 - 250 V |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| 1. port kimeneti feszültsége: | 2,4 A |
| Aljzatok száma: | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| Túlfeszültség-besorolás: | |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Mélység: | 45,5 mm |
| Magasság: | 297 mm |
| Szélesség: | 55,5 mm |
| Súly: | 395 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| USB-portok száma: | 2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -15 - 45°C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 95% |
| LED-jelzők: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja párás környezetben., Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

