Corsair MIDI torony 3500X LXR LINK TG fehér
Kód: OBUCRIOBU0158
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair MIDI torony 3500X LXR LINK TG fehér| Maximális tápegység hossza | 18 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX, EATX, Mini-ITX |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 2 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Anyag | Edzett üveg, acél |
| Szín | Fehér |
| Modell | PC |
| Formátum | Midi torony |
| Mélység | 460 mm |
| Magasság | 506 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Súly | 10,9 kg |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 5 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 5 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 280 mm, 360 mm, 240 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 4 |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 11.02 kg |
| EAN vonalkód: | 840440407126 |
| Maximális tápegység hossza: | 18 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, EATX, Mini-ITX |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 2 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Anyag: | Edzett üveg, Acél |
| Szín: | Fehér |
| Modell: | PC |
| Formátum: | Midi torony |
| Mélység: | 460 mm |
| Magasság: | 506 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Súly: | 10,9 kg |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 5 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 360 mm, 240, 280 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 5 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 280 mm, 360 mm, 240 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 4 |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

